KRTKO Z ROZPRÁVKY BY BOL PYŠNÝ.

Záhradkárska sezóna zúri v plnom prúde, aj keď tohto ročná jar si dala na čas.

Záhradkári či starí alebo noví sa valia do obchodov zo všetkých strán a nakupujú hlava nehlava rastlinky, kríky, semienka, cibuľka….trávové semená, závlahy.

Milí záhradkári, nezabudli ste náhodou na niečo?

Videli ste tú neskutočnú burinu vo vašej záhrade? Trávnik vypadá ako keby po ňom prešiel parný valec. A nikde ani stopa po kráse vašej záhrady bez buriny. Niekde je kopec, niekde mravenisko a tam v rohu máte namiesto krásneho trávnika, síce moderný ale nie žiadúci machový obraz?

A aby toho nebolo málo, od suseda vám cez plot prerástol pýr. To bude práce, pokiaľ to všetko vytrháte. Neviete kde začať? Krtko z rozprávky vám veru nepomôže.

Nezúfajte! Žijeme predsa v 21. storočí, kedy si vieme poradiť na jednotku a veľmi rýchlo. Stačí ak si zadáte v mobile adresu nášho obchodu a nájdete si aj vy svoj postrek na burinu v záhrade alebo postrek na burinu v trávniku. Dali sme vašim najlepším pomocníkom krásne mená, vystihujúce ich výnimočné vlastnosti. Posúďte sami:

Agil -pracovitý a veľmi účinný pomocník herbicíd pri boji s burinou v trávniku. Je veľmi šetrný a láskavý aj k vašim domácim zvieratkám.

Kaput- náš herbicídny hrdina je nekompromisný ku všetkým burinám, či v okrasnej alebo zeleninovej záhrade. Dokonca sa nehanbí si zájsť na pole a bojovať proti pýrom. Je mladším bratom prípravku FONDO.

Dicopur-herbicíd, ktorý má mentálny problém s burinami vo vašom trávniku. Ak by nezabral agilný Agil, môžete poprosiť o pomoc náhradníka.

A ako odporúčanie Krtka z rozprávky predstavujeme:

Machožrúta – komplexného a jedinečného machožrúta proste musíte mať. S machom zatočí nie len v záhade ale aj na strechách garáží, skleníkov, veránd, podmúroviek a aj chodníkov.

Stačí ho použiť RAZ a máte po problémoch, lebo pôsobí zároveň aj preventívne. Mach sa vám už neobjaví.

Krtka z rozprávky sme presvedčili už pred jarou. A čo vás?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *