Váš psí miláčik si zaslúži to najlepšie: Stavte na kvalitné pelechy na mieru


Pre našich štvornohých priateľov, s ktorými zdieľame priestor svojho domova, chceme vždy len to najlepšie. Či už ide o stravu, lekársku starostlivosť či kvalitné pelechy na mieru, pri výbave pre psy by sme mali myslieť predovšetkým na ich zdravie a komfort. Ak chcete, aby sa doma cítili čo najviac pohodlne a prirodzene, aby boli vždy v teple a aby si svoj kútik ešte viac obľúbili, vyskladajte im jeden alebo viacero pelechov na mieru.

Môžete to rafinovane urobiť tak, aby sa pelech pre psíka stal dizajnovým doplnkom vášho domova. Kvalitné pelechy na mieru totiž predstavujú okrem iného krásny dizajnový doplnok. Rozhodnite sa pre ručne vyrábané pelechy z materiálu alcantara, ktorý sa používa napríklad na výrobu interiérov luxusných áut. Vy ani váš miláčik toto rozhodnutie nebudete ľutovať.

Pelech presne podľa vašich predstáv

Veľkou výhodou pri pelechoch na mieru je, že je vaša fantázia pri ich navrhovaní prakticky neobmedzená. Vďaka flexibilite tímu, ktorý sa o výrobu pelechu postará, si viete z pohodlia domova vyklikať všetky jeho vlastnosti vopred.

V prvom rade si nastavíte rozmery pelechu a následne prejdete k farbám. Varujeme vás, že výber tej pravej môže byť náročný, v ponuke ich totiž nájdete až neuveriteľných 40! Nechýbajú medzi nimi moderné farebné prevedenia ako slivková, malinová, nevädzová či neutrálnejšia slonová.

Bonusom je, že si viete vybrať samostatné farby pre vonkajšie aj vnútorné boky, veľký vankúš aj malý doplnkový vankúšik. Samozrejmá je aj voľba toho, či chcete, aby sa pelech a vankúšik dali jednoducho zvliecť pomocou praktického zipsového systému na spodnej strane. Ak sa nebudete vedieť rozhodnúť, ktoré farebné kombinácie vám najviac imponujú, môžete si nechať poradiť alebo sa inšpirovať v online galérii predaných pelechov.

Aké ďalšie výhody kvalitné pelechy na mieru majú?

Ak sa rozhodnete pre kúpu takéhoto pelechu, vy aj váš štvornohý priateľ dostanete najvyššiu kvalitu za férové peniaze. Tieto pelechy nestrácajú pružnosť a nezmenšujú sa, sú nepremokavé a nešpinia sa. Naviac si môžete byť absolútne istí, že na nich vďaka špeciálnej povrchovej úprave nebudú držať chlpy. Jediné, čo sa v nich držať bude, je teplo a dobrá nálada vášho psíka. Viac o pelechoch na mieru sa dozviete na tomto odkaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *