Domčeky pre mačky. Na čo myslieť pri ich kúpe.

Mačky majú svojskú povahu a ako isto viete je to tvor, ktorý potrebuje slobodu. Avšak, pokiaľ chcete, aby sa u vás cítila najlepšie, treba jej zabezpečiť domov. Miesto, kde sa bude rada vracať. Mačky potrebujú svoje útočisko, aby sa mohli vrátiť tam, kde sa cítia najlepšie. Do svojho domčeka. V našich domčekoch sa vaša mačka bude cítiť doma. Útulne a bezpečne. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, aký domček zabezpečiť pre vášho domáceho miláčika , poďte si prečítať článok.

Mačka potrebuje svoje súkromie, ktoré by ste jej mali dopriať. Mala by mať svoje zázemie, kde sa môže skryť. Pre jej zdravý rast a vývoj je potrebné, aby si mala kde oddýchnuť poprípade sa schovať. Práve našimi domčekmi poskytnete vaším mačkám len to najlepšie.

 • Útulne aj bezpečne
  Hlavným faktorom na čo sa treba zamerať je teplo. Mačky milujú teplo, ktoré vyhľadávajú. Preto sú naše domčeky zateplené. Chceme poskytnúť ten najlepší komfort pre ne.
  Zateplenie chráni mačku hlavne v zime pred nepriaznivým mrazivým počasím, ale aj extrémnym teplotám v lete.
 • Ľahko postaviteľný
  Pokiaľ sa bojíte v akom stave domček príde, tak sa nemusíte báť. Domček dodávame v rozloženom stave s podrobným návodom ako ho postaviť. Montáž nezaberie viac ako 10 minút. Hravo a ľahko to pôjde s našimi domčekmi.
 • Preč s vetrom a dažďom
  Mačky nemajú radi dážď. Naše domčeky poskytujú aj vstupný záves, ktorý bráni vetru a aj bočnému dažďu. Nechcete predsa, aby prechladla.
 • Vhodné aj pre 2 mačky
  Domčeky pre mačky sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa do nich zmestili dve mačky. Pokojne môžu v jednom domčeku bývať dve spokojné mačky. Pokiaľ sa znesú :P.
 • Kvalita na prvom mieste
  Všetko čo chceme pre vás a vašich domácich miláčikov je kvalita. Každý domček je z kvalitného dreva. Vďaka priloženému náteru si môžete domček samy naimpregnovať. Navyše strecha je vyrobená z preglejky a prekrytá dechtovým papierom, ktorá zabezpečuje ochranu domčeka proti dažďu.
 • Skvelý dizajn
  Nielen kvalita, ale aj dizajn je to na čo sme sa zamerali. Domček poskytne vášmu domácemu miláčikovi nielen skvelé miesto na spanie, ale aj zvýrazní krásu vášho domu či dvora.
 • Myslíme aj na mačacie pazúriky
  Každý domček má škrabadlo na boku domčeka. Mačky potrebujú škrabať a brúsiť si svoje pazúriky.

Pokiaľ sa vám naše domčeky pre mačky zapáčili, viac sa o nch môžete dozvedieť tu: https://pandomu.sk/domceky-pre-macky/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *