NIE JE VRÁTNIK AKO VRÁTNIK

Veru je v tom obrovský rozdiel. My Vás o tom v tomto článku presvedčíme.

Známeho amerického herca a producenta Samuela L. Jacksona Vám nemusíme predstavovať. Avšak, čo o ňom neviem je skutočnosť, že sa v minulosti živil ako vrátnik v jednom manhattanskom hoteli Plaza aby si zarobil na štúdium herectva v New Yorku. Vieme si predstaviť aký bol pán Jackson úslužný a milý pri vítaní hostí a otváraní dvier, čo sa o klasických vrátnikoch povedať určite nedá. Po upratovačkách a údržbároch sú to najdôležitejšie osoby v budovách. Sú to tí páni, ktorí Vás zastavia prísnym pohľadom a ešte prísnejším a dôležitejším hlasom. A Vy si pripadáte ako školáci. V celku nepríjemné .

Keďže sme nemali k dispozícii pán Samuela, a aby sme sa aj my vyhýbali čo najviac týmto archaickým skúsenostiam, šetrili naše mentálne zdravie a kráčali s dobou, zamysleli sme sa a dnes ponúkame našim zákazníkom jednoduchšie a pohodlnejšie riešenia vo forme NAŠICH video vrátnikov.

Taký EMOS H3010 je veľmi rozumné a efektívne riešenie pre tých, ktorí vlastnia rodinné domy alebo aj firmy a nie sú až tak nároční. Jeho inštalácia vôbec nie je zložitá ale to pohodlie, ktoré poskytuje je na nezaplatenie.

Ak ste náročnejší zákazník a zároveň aj ajťák, či chcete mať prehľad o osobách, ktoré prejdú okolo vášho domu, prípadne kancelárie bez nášho HIKVISION – u si už nebudete svoj život predstaviť. Nemá svoje zlé alebo dobré dni, nebudete riešiť žiadne personálne záležitosti, neochorie a určite vám neodplaší potencionálneho zákazníka alebo priateľa. Čo pri prísnom prístupe už spomínaných vrátnikov nie je vylúčené.

Naši video-vrátnici sú spoľahliví, nemajú prísny pohľad a ani prísny hlas. Jediný hlas a pohľad, ktorý majú je ten Váš. Nestresujú Vás a ani Vaše návštevy alebo zákazníkov. Sú nadovšetko spoľahliví, milí, ústretoví, moderní a pekní.

Zaujímalo by nás, ktorý produkt by si vybral pán Samuel L.Jackson. Čo myslíte?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *